yeşilyurt tıkanıklık açma

Yeşilyurt tıkanıklık açma servisimiz gider kanallarında biriken yabancı atıkları tuvalet gideri açma ve lavabo tıkanması açma servisleri ile açmaktadır. Tıkanıklık açma işlemlerinde borunun uzunluğu ve genişliği gibi kavramlara takılmadan hepsi için kullanılabilir teknolojik cihazlarımız mevcuttur. Bu işlemler 15 sene öncesine kadar tel ve insan kuvveti ile yapılmaktaydı. Aslında halen bu işlemlere müdahale eden teknik servisler vardır ve genelde geçici çözümler sunduklarından dolayı müşteriler zamanla yine mağdur olabiliyor. Bizler de bu kameralı tıkanıklık açma cihazları ile tıkanıklığın yerini görüntüleyerek kırma dökme işlemi yapmadan bu mağduriyeti ortadan kaldırmaktayız.

Yeşilyurt Tıkanıklık Açma Servisi

Bakırköy Yeşilyurt tıkanıklık açma işlemlerinde robotla tıkanıklık açma hizmeti veririz. Elektrikli süpürge civarında boyutları olan bir taşıma çantası ile işlem yapılacak yere getiririz. İçerisinde 30 metreye gidecek kadar elektronik bir kablo bulunmaktadır. Bunu ve başka bir robot sistemi lavabo ve tuvalet kanalı içine göndererek temizleme işlemi yaparız. Lavabo kanallarında biriken saç ve sakal kalıntılarını en iyi temizleyebilecek yöntem basınçlı su motorudur. Oraya hiçbir insan eli giremez ve hortum dayasanız bile bizim kadar iyi sonuç alamazsınız. Çünkü kamera ile takibi her an yapıyor ve gerektiği yerlere müdahale ediyoruz. Bu hareketin sırasında tüm kirler hızlıca alt katlara doğru bağlantısı olan kanalı takip ederek uzaklaşacaktır.

Yeşilyurt tıkanıklık açma servisimizde teknik servis garantimiz her zaman vardır ve beğenmediğiniz işçiliklerde bizi tekrar arayabilir ve bu sefer ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz. Tuvalet içinde biriken atıkları delme ve uzağa ittirerek gönderme gibi konularda belli bir hız içerisinde kullanılabilir atık delici başlık ile robot sistemlerimizi deneyerek maksimum verim alınabilir. Yeşilyurt lavabo tıkanıklığı açma işlemleri için bizlerle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın