Sancaktepe Sarıgazi Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sancaktepe Sarıgazi lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Sarıgazi Tıkanmış Lavabo Açıcı

Sancaktepe Sarıgazi lavabo tıkanıklığı açma mutfak, banyo giderinden su geri tepiyor ve bulaşık makinesi giderinden su geliyor gibi durumlarda lavabo tıkanıklığı açan firma özel ve kalıcı yöntemler sunmaktadır. Lavabo sifonu ve bulaşık, çamaşır makinesi gideri ortak ise o hatta oluşacak tıkanma hepsini etkileyebilir. Lavabodan su geri geldiği zaman mümkünse pompa ile su yüksekliğini azaltın ve bizi arayın, kanalların içine zararsız kamera ile bakmamız sorunu anlamamız gerekiyor.
 Sancaktepe Sarıgazi lavabo tıkanıklığı açma lavaboyu pis su açan makine ile kırmayacak şekilde kameralı lavabo tıkanıklığı açma yöntemi dahil kullanmaktadır. Sıkça tıkanan lavabo kanalı, gideri nasıl açılır? Lavabonun nerede olduğu önemlidir. Mutfak lavabosunda tıkanıklık varsa kanal içine bakıp genelde donmuş yağ, gıda ve bazı tesisat sıkıntılarından dolayı olabileceğini kamera ile görmemiz gerekir. O noktaya gerekirse kimyasal ile birlikte kullanılacak robot makineyle itinalı şekilde yağlanma ve atık maddeleri ilerletilir. Küçük türdeki nesneler de robot cihaz ile rahatlıkla çıkartılabilir. Neredeyse hiçbir kırma dökme ihtimali yoktur. Bazen içteki lavabo tesisatı kırılması, su kaçırması gibi durumlarda elimizdeki güçlü donanımları kullanarak onarıcı işlemler yapabiliriz.

Sancaktepe Sarıgazi lavabo tıkanıklığı açma banyo ve tuvaletteki lavabo tıkanması için tıkanmış lavabo açma özellikli aynı ekipmanları kullanır. Bu sefer gıda yerine saç, sakal, civardaki yüzeylerin temizlenmesi sırasındaki kalıntılar vardır. Az önce bahsettiğimiz tüm yöntemler kanal içinden kullanılmakla birlikte bu yöntemleri deneyebilir ve basınçlı su ile yıkama yaparak lavabo kanalının açılması işlemlerini de uygulayabiliriz.

Bir cevap yazın