Sancaktepe Akpınar Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sancaktepe Akpınar lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Akpınar Robotla Lavabo Açan Tesisatçı

Sancaktepe Akpınar lavabo tıkanıklığı açma neredeyse bir saat için kanal içindeki atıkları temizleyebilen sistemler kullanır. Tıkalı kalan lavabo kanalını makine ile açma işleminde önce kamera ile araştırma ardından soruna yönelik ilgili cihaz ünitesine açıcı aparat takarak direkt tıkalı kalmış kısma ulaşıyoruz. Beton ve pimaş sistemlerin kırılmasına da gerek kalmıyor. Karşımıza bazen zarar görmüş pimaşta çıkabilir. Bunları bilmek sağlam sonuç almak için önemlidir. Sancaktepe Akpınar lavabo tıkanıklığı açma AVM, ev, işyerinde mutfak, banyo, tuvaletteki lavabo tıkanması için kameralı lavabo açma ile ilk 15 dakikada sorunu çözümler. Lavaboda donmuş yağ atıkları için genelde marketlerde bazı açıcı ürünler vardır. Çeşitli atıklar içinde kullanılır. Biz daha kaliteli olanını lavaboda kullanıyoruz. Ayrıca sırf bu ürünler işe yaramayabilir. Helezon yay takıp o atık noktasında hareketlilik sağlıyoruz. Zaten yerleri de bilindiğinden dolayı çok geçmeden cihaz ile titreşim verildikten sonra atıklar o alandan hızlıca kanalizasyona geçecektir. Küçük parçalar içeren ve robot sisteme takılabilecek 20’den fazla mekanizma olup ince işçilikler ve pimaş içi zarar olasılığı olmadan bunları uyguluyoruz. Tüm bunları sırf tel kullanarak lavabo giderini açma işlemini sunan tesisat ekiplerinde maalesef bulamazsınız.

Sancaktepe Akpınar lavabo tıkanıklığı açma ekipleri ayrıca küvet, tuvalet, fosseptik gideri ve lavabo açan tesisatçı ekibidir. Çok sayıda sıhhi tesisat için bizi arayabilirsiniz. Her yerden lavabo kokusu geliyor ise kanal içinde kameralar ile araştırma yapıp, sızdıran kısımları bulduktan sonra onarımlara başlayabiliriz.

Bir cevap yazın