pendik sapan bağları lavabo tıkanıklığı açma

Pendik Sapan Bağları lavabo tıkanıklığı açma firması olarak son teknoloji kameralı cihazlarla lavabo meydana gelen tıkanmaları lavaboya hiçbir zaman vermeden açmaktayız. Lavabo açıcı robot makine kullanan servistir. Lavabo tıkanıklığı açma için her zaman cihaz kullanımını tavsiye ederiz. Tel kullanımı ve ve insan gücü le lavabo açılması garanti veremez. Bir , iki hafta içerisinde tekrardan bir kireçlenme , yağlanma ve atık bölgelerinde lavaboda geri tepme sorunları meydana gelebilir. Önlenmesi ve kanal içi temizlik işleri için sizlere tadilat olmadan çalışma sunuyoruz.  Lavabo tıkanması açma işlemini makineli cihazlarla açmaktayız. Tecrübesiz ustalar genellikle lavabo tıkanmasını kırarak açmaktadır. Ama kırma işlemi sizlere fazla maddi zarardan başka bir işe yaramaz. Bizde bu fazla maliyetten kaçınmak için sizlere kırmadan lavabo açma hizmeti vermekteyiz.

Sapan Bağları Tıkalı Lavabo Açma

Sapan Bağları lavabo tıkanıklığı açma tıkalı lavabo açma makinesi olan servistir. Sıklıkla lavabonun tıkanmasının nedeni yağlar , gider borusunda çöküntü , yemek artıkları ve tıkanma maddelerinin uzun süre orada beklemesi nedenleri arasındadır. Önemli olan tesisattaki gerçek sorunun ne olduğunu bulmaktır. Bunun içinde öncelikle lavabo da cihazlar ile ön araştırma  ile temizleme safhasına geçmekteyiz. Ortalama bir lavabo temizleme işlemi genelde 30 dakika civarı sürmektedir. Bazen bu süre tabikide artıp azabilir. Lavaboyu açma işlemini yaptıktan sonra tesisat borusunun içerisine kimyasal ilaç dökerek sonraki tıkanmaların önüne geçmeyi amaçlarız.

Pendik Sapan Bağları lavabo tıkanıklığı açma garantili lavabo açma hizmeti veren firmadır. Tıkanıklık açma işlerimizin hepsi nerede olursa olsun garantili bir şekilde onarım işlemini yapmaktayız. Onarımı yapılan yer tekrar bir arıza yapması durumunda 1 yıl boyunca evinize ve iş yerinize ücretsiz olarak servis göndermekteyiz.

Bir cevap yazın