moda lavabo tıkanıklığı açma

Moda lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak yemek sonrası yemek artıkları ve yabancı maddelerin lavaboya atılması sonucunda kameralı robot cihazlarla kırmadan tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Makineli lavabo açma işlemlerinde tıkalı olan bölgeyi geniş kapsamlı bir gider içi araştırması yaparak tıkanıklığın yerini öyle buluruz. Özellikle de tıkanmış olan lavaboların içinde yer alan birçok detay kirliliği de kameralı robot cihazlarımız sayesinde rahatlıkla görmekteyiz. Bu detaylı lavabo gideri açma işlemleri sayesinde de hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmekteyiz.

Moda Robotla Lavabo Açma

Kadıköy Moda lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde payı en fazla olan cihaz kameralı robot cihazdır. Robot cihazı tezgahın altından tesisatın içerisinde gönderdiğimiz zaman sıkışan ve sertleşen yabancı maddeleri ve yemek artıklarını görüntüleyerek tıkanıklık açma aşamalarına geçiyoruz. Görüntülemiş olduğumuz tıkanıklığı açıcı yay sayesinde açıyoruz. Açıcı yay ucundaki aparat sayesinde sertleşen tıkanıklığı kendi dönme gücü sayesinde parçalayarak atığın tesisattan aşağı dökülmesini sağlamaktadır. Sonrasında tezgahın altından tekrar kameralı cihazı göndeririz , bu son gönderme tesisatın içerisinde herhangi bir şey kalıp kalmadığını net bir şekilde görmek içindir. Tesisatta bir şey kalmadığını gördükten sonra borunun içerisinde vermiş olduğumuz ilaçlı basınçlı su sayesinde tesisatı güzel bir şekilde temizleyerek bir daha böyle bir sorunla karış karşıya kalınmamasını sağlarız. Kameralı tesisatçı servisimizden yararlanmak için en kısa süre içerisinde bizlerle iletişime geçiniz.

Moda lavabo tıkanıklığı açma sağlıklık yaşam için de çok önemli bir unsurdur. Çünkü yabancı maddeler tesisatın içerisinde kötü koku biriktirerek insan sağlığının olumsuz yönde etkilenmesine sebep olabilir. Herhangi bir lavabo tıkanıklığı hissine girdiğiniz zaman lavabo kimyasal açıcıları kullanmadan uzman bir firmadan yardım almanızı tavsiye ederiz. Kimyasal açıcılar lavaboyu bir kere açsa bile sonrasında sık sık tıkanmalara neden olacaktır. Bu da sizleri maddi ve manevi açıdan zarar uğratacaktır.

Bir cevap yazın