Küçükçekmece Kartaltepe Lavabo Tıkanıklığı Açma

Küçükçekmece Kartaltepe lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla tıkanmış lavabo açıcı hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Küçükçekmece semtine servisimiz mevcuttur.

Kartaltepe Tıkalı Lavabo Açma

Küçükçekmece Kartaltepe lavabo tıkanıklığı açma tıkanan klozetin çalışmasını sağlamak, klozet taşmalarını önlemek, alafranga ve pisuar tuvaletteki tıkanma için cihaz kullanan İstanbul tesisat firmasıdır. Tuvalete sıkışan ıslak mendili temizlemek bile ilk aşamada gözlem kameraları ile çalışmayı başlatmayı gerekmektedir. Temizlik 30 ve gözlem amaçlı 20 metreye kadar kamera kullanımları yapmaktayız. Küçükçekmece Kartaltepe lavabo tıkanıklığı açma çok kısa sürede Logar, (rögar) tıkanması, tuvalet taşkınları, pimaş borusu içinin temizlenmesi, apartman ana İski kanalının temizlenmesi gibi işlemleri yapmaktadır. Amacımız sıhhi kanala ilgili boru parçacığı ağzı veya tuvalet kanalı içine gönderilecek kamera ile görüntü almak ve problemi anlamaktır. 30 civarında uç mevcuttur. Cihaza takılabilir ve atık hareketini sağlamaktadır. İşlemler bazen helezon yay ile komple kanal içinde ne kadar atık varsa anında titreşim dalgaları ile ilerlemesinin sağlayabileceği şeklinde devam edebilir. Bazen ise çalışmalar daha küçük türde uçlar ile kanal içine nokta atığa temas ve direkt o noktadan başlayarak çözünmesini sağlayacak şekilde sürebilir. Her halükarda kendimizi kamera görüntüleri ile teyit ediyoruz ve tuvalet borusundaki bez parçasını çıkartmak gibi çalışmalarımız da mevcuttur.

Küçükçekmece Kartaltepe lavabo tıkanıklığı açma özel yakalama uçlarının çok fonksiyonlu robot cihaza takılması ile bazı nesneleri geri çıkartma işlemleri de sunmaktadır. Neden tuvalet tıkanır ve hemen açılması için ne yapmak gerekir? Kırmadan cihaz ile tuvalet kanallarını temizlemek gibi soru işaretlerini sizlere açıklamaya çalıştık ve ortalama 1-2 saatte ilgili tüm sorunların çözümleri bizlerle mümkündür.

Bir cevap yazın