kozyatağı lavabo tıkanıklığı açma

Kozyatağı lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak evlerdeki ve iş yerlerindeki lavabolarının içerisine atılan yabancı maddeler yüzünden tıkanmasını lavabo gideri açma hizmeti vererek açmaktayız. Eski yöntemlerle yapılan lavabo tıkanması açma işlemlerinde gider borularındaki tıkanıklığı açmak için hemen hemen her yer kırılıp tıkanıklık öyle açılmaya çalışılırdı. Bazen her yer kırılmasına rağmen yine de tıkanıklığı açılmaz ve mutfak kırıldığıyla kalırdı. Kadıköy Kozyatağı lavabo tıkanıklığı açma olarak 10 yıldır kullanmış olduğumuz son teknoloji lavabo açıcı makinelerle hiçbir kırma yapmadan tıkanıklığın yerini tespit edip tıkanıklığı hızlı ve pratik bir yöntemler açmaktayız.

Kozyatağı Lavabo Tıkanıklığı Açan Firma

Kozyatağı lavabo tıkanıklığı açma özel makineli cihazlarla makineli lavabo açma hizmeti veren firmadır. Robotlu lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde mutfak tezgahının altından kameralı cihazımızı tezgahın altından göndermekteyiz. Yemek artıkları ve peçetelerin kapattığı boruyu cihazımı göndererek bulmaya çalışıyoruz. Sıkışmış ve sertleşmiş yabancı maddeleri monitör yardımıyla gördükten sonra tıkanıklık açma işlemine başlıyoruz. Makinemizin aparatı olan açıcı yay kendi dönme gücü sayesinde artıkları parçalayarak tesisattan atmamızı sağlar. Bu atım sırasında maddelerin kabasının çoğunluğu borudan aşağı atılmış olur. Sonrasında tesisata verdiğimiz basınçlı su sayesinde hep kalan artığın kabasını hem de ufak tefek yerlerde görünmeyen yerlerdeki pisliği almış oluyoruz. Böylece hiçbir kırma dökme yapmadan tıkalı lavabo açma işlemini tamamlamış oluyoruz.

Kozyatağı lavabo tıkanıklığı açma işleminde sektörde en ucuz lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veren firmalardan bir tanesiyiz. Hem kaliteli hem de ucuz fiyat garantisi veren firmamız İstanbul’un hemen hemen her yerinde araç barındırıp aramanız dahilinde hızlı bir şekilde sorununuzu çözmeyi beklemektedir. 0533 355 94 93 numaralı telefonu arayıp bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın