kartal cevizli tıkanıklık açma

Kartal Cevizli tıkanıklık açma firması olarak pimaş açma , lavabo tıkanması açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini yapmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı aniden meydana gelen can sıkıcı bir problemdir. Eskiden bu sorunla baş etmek bir hayli zor olmasına rağmen günümüz gelişen teknikleriyle beraber artık üstesinden gelmek çok daha kolaydır. Tuvalet tıkanıklığının bilinçsiz kullanımına bağlı sebepler olabilmekle beraber tuvaletin inşaatını yapan usta ile alakalı problemleri de olabilmektedir. Eğer tuvalet giderinin eğimi yeteri kadar verilmediyse nasıl kullanılırsa kullanılsın o tuvalette tıkanıklık problemleri gerçekleşme ihtimali yüksektir. Tuvalet tıkanıklığının kullanıma bağlı gelişen sebepleri tuvalet atıklarının yanı sıra fazlaca atılan tuvalet kâğıtları da sebep olabilmektedir. Bunun yanı sıra tuvaletin içine atılan mendil, ıslak mendil, kâğıt havlu gibi materyaller de tıkanıklığa sebep olabilmektedir.

Cevizli Cihazla Tıkanıklık Açma

Cevizli tıkanıklık açma  işlemi sırasında farklı aletler ve cihazlar kullanılmaktadır. Bunların kullanımı tıkanıklığın durumu ile ilgilidir. Öncelikle kamera yardımıyla tıkanıklığın nedeni tam olarak belirlenmektedir. Belirlenen nedenin giderilmesi için ise farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bunlar arasında en etkili olanı robottur. Ucunda son derece keskin bir bıçak bulunan robot, tıkanıklığa neden olan cismin olduğu bölgeye gönderilmekte ve onu parçalaması sağlanmaktadır. Böylece tıkanıklığa neden olan nesne ortadan kaldırılmış olmaktadır. Daha sonra ise boruya basınçlı su verilme suretiyle borunun içi tamamen temizlenmektedir. Boru içerisinde hiçbir kalıntı kalmayana kadar bu işlem devam etmektedir. Daha sonra ise kamerayla son bir kontrol yapılarak tıkanıklığın tamamen giderildiğinden emin olunmaktadır. Su akışı sağlandıktan sonra işlem tamamlanmaktadır.

Kartal Cevizli tıkanıklık açma işlemlerinde görüntülü tıkanıklık açma hizmeti veren firmadır. Kameralı sistemlere geçen firmamız en son teknolojiyi kullanıp en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Kameralı tıkanıklık açma servisinde öncü firmalardan bir tanesiyiz. Kameralı tesisatçı profesyonel ustalar sayesinde buralara kadar gelmiş durumdayız. Yapmış olduğumuz tıkanma açma işlemleri de 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Bir cevap yazın