kanarya lavabo tıkanıklığı açma

Kanarya lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kameralı cihazlarla lavaboya atılan atıkları açmak için kırmadan lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Tıkalı lavabo açma ile ortalama tıkanma açma süresi 30-60 dakika gibi süreler olmaktadır. Bazen zorlu yerlerin olması nedeniyle bu süre biraz uzayabilir. Yalnız insanın kol gücü ile kanallardaki atıkları tel yardımı ile tıkanıklık açma gibi klişe bir yöntem yerine darbeli ve atık ilerletici ve birkaç farklı robot cihazın başlığını kullandığımız için her zaman alışık olduğumuz temiz kanallara ulaşmaktayız.

Kanarya Lavabo Gideri Açıcı

Küçükçekmece Kanarya lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde son teknoloji kameralı cihazlar en fazla tercih ettiğimiz yöntemdir. Çünkü bu cihaz sayesinde tıkanıklık olan bölgede hiçbir kırma dökme işlemi yapmamaktayız. Bu cihazlar sayesinde atık bölgesini nokta atışı bir şekilde bulmaktayız. Bulunan bölgeyi yine bu cihazın aparatı olan açıcı yay sayesinde açmaktayız. Açıcı yayı mutfak tezgahının altından atık noktasına göndermekteyiz. Atık bölgesi zaman içerisinde sertleşip ve sıkıştığı için bu yöntem bunun için en iyi yöntemdir. Açıcı yayın dönme gücü sayesinde buradaki atıklar parçalanır. Sonrasında gidere verdiğimiz ilaçlı basınçlı su sayesinde parçalanan atıklar tesisattan dışarı atılır. İçerisinde tekrardan bir şey kalmış mı diye monitör yardımıyla bakarız. İşimizi en iyi yaptığımız için bir sorun çıkmasın diye emin oluruz.

Kanarya lavabo tıkanıklığı açma lavabonun içerisine atılan kağıt , mendil ve katı maddeleri lavabo giderinin içerisinden çıkartmaktayız. Bu atıklar lavabo giderinin tıkanması sebep olur. Yemek sonrası yenilen yemeklerde bunlardan bazılarıdır. Böyle tıkanıklıklarla uğraşmak istemiyorsanız lavabonun içerisine bir şey atmayınız. Ama bazen tıkanıklık sizden dolayı kaynaklanmıyor da olabilir. Bu tıkanıklıklar bina ilk inşa edildiği zaman veya da tesisat sisteminizi değiştirdiğiniz zaman boruların yanlış monte edilmesinden dolayı da kaynaklanıyor olabilir. Yanlış montajdan dolayı atıklar bir bölgede istemsizce toplanır ve orada sıkışır , bu da başka bir tıkanıklığa yol açar.

Bir cevap yazın