kadıköy lavabo tıkanıklığı açma

Kadıköy lavabo tıkanıklığı açma firması olarak lavabo borularında oluşan tıkanmaları açmak için tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Lavabo açımı sırasında cihaz kullanan firmayız. Lavabo gideri açma işlemi için her zaman makine kullanımını tavsiye etmekteyiz. Lavabo açıcı tel kullanılması veya insan gücü ile lavabo açılması garanti bir çözüm sunmaz. Bir ya da iki hafta içerisinde tekrardan bir tıkanma ve atık alanlarında giderde geri tepme problemleri ortaya çıkabilir. Bunun önlenmesi ve gider içi temizleme işleri için sizlere tadilat çıkarmadan çalışmalar sunmaktayız.  Lavabo tıkanması açma işlemini robot makineler ile yapmaktayız. Yeteri kadar bilgisi olmayan ustalar genel olarak bu tür tıkanmaları kırarak çözmektedir. Ama kırma dökme işlemi sizlere daha fazla maliyet çıkarmaktan başka bir işe yaramaz. Firmamız da bu fazla maliyetten kaçınmak için sizlere kırmadan lavabo açma hizmeti vermektedir.

Kadıköy Lavabo Açan Tesisatçı

Kadıköy lavabo tıkanıklığı açma kameralı sistemler ile lavabo borularında cihazlı tıkanıklık açma hizmeti sunmaktayız. Tıkalı durumda olan lavabo borularını kimyasal ilaçlar kullanmak yerine kamera ile bakarak lavabo borusunu neyin tıkadığını bulma işlemini yapabiliriz. Gideri tıkayan madde ne olursa olsun yerini tespit eder ve giderin içini kırma dökme yapmadan makinedeki yay aparatın tamamen tesisatın içerisindeki atıkların kavramasını sağlar. Maddelerin biriktiği bölge ne kadar sert ve birikmiş olursa olsun temiz duruma getiririz. Bu konuda tecrübeli ustalarımız ile tıkanıklıkların yerini kontrol edip, temizleme işlemi bittikten sonra çok kısa süren bir test yaparak tesisatı çalışır duruma getirebiliriz.

Kadıköy lavabo tıkanıklığı açma esnasında doğru teknikler kullanılmadığı zaman giderlerde kırılma ya da çatlama görülebilir. Bunlar da zaman içerisinde su kaçaklarına neden olabilir. Bu yüzden tıkanma görüldüğü zaman profesyonel bir firma ile iletişime geçmek fazlasıyla önem arz etmektedir. Çünkü her geç kalınan zaman da boruda daha fazla atık birikmekte borulara daha fazla baskı yapılması anlamına gelmektedir. Sizlerde son teknoloji makineler ile tıkanıklık sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın