kadıköy göztepe lavabo tıkanıklığı açma

Kadıköy Göztepe lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji lavabo gideri açma cihazları ile giderde tıkanan atıkları hızlı ve pratik yollarla açmaktayız. Çözüm Tesisat makineyle tıkalı lavabo açan tesisatçı firmasıdır. Lavabo açma uygun fiyatlı tarifeler ve kanal içerisindeki nesneleri kamerayla görüntüleyerek pimaş yıkama işlemleriyle eşsiz sonuçları sizlere sunmaktayız. Bilinçsizce atılan yabancı maddeler yüzünden lavabonun gideri tıkanır. Bu tıkanma yüzünden lavabo musluğundan akan su da gidecek yer bulamaz ve lavaboda birikir. Atıkların içerisinden gelen su zamanla çok kötü bir koku oluşturur. Bizlerde bu sorunu çözmek için lavabo tıkanıklığı açma kimyasalları ile değil kameralı cihazlarla görüntüleme yaparak tıkanıklık açmaktayız. Lavabo açma kimyasalları geçici bir çözümdür. Kimyasal ilk başta lavaboyu rahatlatsa da bundan bir süre sonra daha büyük bir hasarla daha daha kuvvetli zarara yol açar. Kaliteli ve güvenilir hizmetimizle İstanbul’un tüm ilçelerine başarılı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Göztepe Lavabo Gideri Açan

Göztepe lavabo tıkanıklığı açma makineyle kırmadan tıkalı lavabo açma servisidir. Lavabodan su geri geldiği anda gider suyunu farklı tuvalet gibi alanlara dökebilir , ortak kullanım alanı olduğu için üst kat komşunuzu bu durum hakkında uyarabilirsiniz. Lavabodan geri tepen suyu açmak , gideri temizleme işlemlerini yapmak için lavabo tamirat işi çıkarmadan kanal içine tezgahın altından takılacak olan kamera ile neyin tıkanma oluşturduğunu görürüz. Bazen lavabo pimaşı , kanalını en iyi temizleyen makine ilaçlı çözüm değil basınçlı sudur ve buna ilave atıkları tam olarak kavrayacak olan robot makinedeki açıcı yay ile gideri temiz duruma getiririz.

Kadıköy Göztepe lavabo tıkanıklığı açma kameralı cihazlarla görüntülü tıkanıklık açma yapan firmadır. Bu görüntüleme işlemlerinde cihazın teknolojisinden çok cihazı kullanan ustanın da bilgisi ve tecrübesi çok önemlidir. Çünkü cihaz ve ustanın tecrübesi birleşerek ortaya mükemmel işler çıkar. Bu yüzden çağırmış olduğunuz firmanın bu işte ne kadar deneyimli olduğunu sormayı unutmayınız. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile tıkanma açma, tuvalet gideri açma ve tıkalı lavabo açma işlemlerinde sektörde lider firmalardan bir tanesi konumunda bulunmaktayız. Göztepe lavabo tıkanıklığı açma işlemleri için 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın