lavabo tıkanıklığı açma

ikitelli tıkanıklık tuvalet açma

İkitelli tıkanıklık tuvalet açma ekiplerini aradığınız taktirde aynı gün içinde kanal açma makine sistemleri ile servis vermekteyiz. Tıkanıklık tesisat problemlerinin en büyüğüdür ve bekletilmeye gelmez çünkü bakteriler oluşur bu çeşitli hastalıklara ve kötü kokulara neden olmaktadır. İkitelli tıkanıklık açma ekibimizde kamera sistemi bulunmaktadır neden tıkanıklık oluştuğu görüntülendikten sonra tesisata uygun telli parçalayıcalar uzman tesisatçı tarafından seçilmektedir.

İkitelli Tuvalet Açma

İkitelli tuvalet tıkanıklığı açan ustalar sayesinde tıkanıklık sorunlarınız kırmadan dökmeden ortadan kaldırılmaktadır. Firmamızda bulunan robotlu kanal açma makineleri sayesinde kısa süre içinde ve etrafı kirletmeden tuvalet gideri tıkanıklığı açılmaktadır. İkitelli tuvalet açma servis telefon numarası 0212 544 36 75 tir aynı zamanda merkez telefonu olan hatta arıza bildirimi yaprak aynı gün içinde profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tıkanan giderlerden ilk önce su yavaş akar sonrasında ise suyu geri vermeye başlar bu gibi belirtiler varsa bizi acilen aramanız gerekmektedir. Zira kullanılan lavabo açma kimyasalları size ve sevdiklerinize zarar verebilir ayrıca tıkanıklığıda bu tür şeylerle açamazsınız. Tesisata zarar veren bu kimyasal contaların erimesine neden olarak su kaçağı oluşumu meydana getirmektedir. Basit hatalar yüzünden tesisatı yenileme masrafına girmek zorunda kalırsınız. İkitelli tıkanık tuvalet açma ekiplerini ararsanız profesyonel bir şekilde tıkanıklığı açtırabilirsiniz.

İkitelli organize saneyi siteleri , evlere ve iş yerlerine servisimiz vardır. Tıkanıklık hakkında bilgi ve açık adresinizi bize verdiğiniz taktirde en kısa sürede ekibimiz size servis verecektir. Çalaşınlarımızın her biri SGK ya bağlı uzman tesisatçılardır. Tıkanıklık kısa süre içinde tekrar ederse ücretsiz servis garantimiz vardır. Yapılan işlere + KDV olarak fatura kesilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın