İkitelli Lavabo Tıkanıklığı Açma

İkitelli lavabo tıkanıklığı açma firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan lavabo tıkanması açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır.

İkitelli Lavabo Gider Tıkanması Açma

İkitelli lavabo açma lavabolarımızda tıkanıklık oluşumu başladığı zaman akan suların gidişi yavaşlamaya başlar, giden sular geri gelmeye başlar, geri gelmeye başlayan pis sular evlerinizde, iş yerlerinizde kötü koku oluşmaya başlar ve bu durumdan sağlığınız da kötü etkilenmeye başlar. Lavabo tıkanıklığı açma işleriyle uğraşmak istemiyorsanız yağ artıkları ve yemek artıklarını lavabolarımıza dökmememiz gerekmektedir, yıkamış olduğumuz sebze ve meyvelerin çamurlarını lavaboya dökmemeliyiz, çay ve kahve posalarını lavabolarımıza dökmemeliyiz, lavabo tıkanıklığına sebep olacak başka yabancı cisim ve çöpleri lavaboya atmamalıyız. Mutfak lavabosu açma lavabo tıkanıklığı için kimyasal ilaçlar kullanmak çok yanlış bir tercih olacaktır. Tıkalı lavabo açma çünkü bu gibi kimyasal maddeler lavabolarımızın iç kısımlarında hasarlara sebep olmaktadır. Bu gibi kimyasalları kullanmak evinizde daha çok hasara sebebiyet verir ve maddi, manevi zarar görürsünüz.  İkitelli lavabo açma zamanınızı boşa harcamak yerine tıkanmış lavabo açma işi ile uğraşan tesisat ustası ile görüşmek yerinde bir davranış olacaktır. Tesisat ustaları 45 dakika gibi kısa sürelerde lavabo açma işlemlerini çözüme ulaştırmaktadır. İkitelli lavabo açma ustaları haftanın her günü ve günü her saati hizmet vermektedirler. Tek yapmanız gereken size uygun gün ve zamanı seçmek olacaktır. Lavabo tıkanması açma işlemleri yapan ustalar kameralı lavabo açma işini termal kamera ve tıkanıklık açma robotları ile yapmaktadırlar. Kullanılan termal kamera tıkanıklığın boyutunu, nedenini bulur ve gözle görülmesini sağlarken, robot tıkanıklığın açılmasında rol oynar. Teknolojik ürünler ile yapılan lavabo tıkanıklığı açma işlemi iş yerlerimize, evlerimize herhangi bir zarar vermemektedir ve maddi hasarı en aza indirmektedir.

İkitelli lavabo açma tıkanıklıklarınız ufak bir boyutta ise lavabo açma işleminizi kendiniz de yapabilirsiniz. Lavabo açmada en doğal yöntem olan sirke, karbonat ikilisine dikkat çekmek isterim. Lavabo açan firmalar yarım bardak karbonatı lavabomuza dökelim arkasından üzerine yarım bardak sirkeyi dökelim, iki madde bir arada köpürmeye başlayınca önceden kaynatmış olduğumuz bir çaydanlık suyu üzerlerine aktaralım. Yağ birikintileri gibi ufak boyutlu tıkanıklıkları açmak için en iyi formül budur. Lavabo açıcı robot karbonat, sirke ikilisine tuz da ekleyebiliriz, eklenen tuz karışımın daha etkili olmasına fayda sağlamaktadır. Lavabo açan tesisatçı kola, soda gibi asitli içecekleri de lavabomuza dökerek yağ çözülmesini sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın