hasköy lavabo tıkanıklığı açma

Hasköy lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak ev ve iş yerlerinde lavabonun borularında meydana gelen yemek artıkları ve atıkların atılması sonucunda lavabonun tıkanmasını lavabo tıkanması açma hizmeti vererek açmaktayız. Çözüm Merkezi lavabolarda tıkalı boru bulan firmadır. Mutfak tezgahının altından gönderilecek kameralı cihaz sayesinde atık birikme noktasını bulmaktayız. Lavabonun içerisine atılan atıklar ve yabancı cisimlerin sıkışması ve sertleşmesi sonucunda kameralı robot cihazlarla kırmadan tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Eski yöntemlerle olsa kırılarak açılan lavabolar şimdinin teknolojisi ile kırmadan robot cihazlarla açılmaktadır.

Hasköy Mutfak Lavabosu Açma

Beyoğlu Hasköy lavabo tıkanıklığı açma son teknoloji robot cihazlarla mutfak lavabosu açma hizmeti veren firmadır. Mutfak lavabosunun içerisinde biriken atığı kameralı robot cihazlar sayesinde bulmaktayız. Tezgahın altından göndermiş olduğumuz kameralı robot aparatı olan monitör sayesinde tıkanıklığın nereden kaynaklandığını bize göstermektedir. Lavabo tıkanıklığını açma için robot cihazın ucunda bağlamış olduğumuz açıcı yay sıkışmış ve sertleşmiş atığı dönme gücü sayesinde borulara zarar vermeden parçalayarak atıkları tesisattan atmamızı sağlar. Böylece tıkalı lavabo açma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş oluruz. Tıkanıklığı açtıktan sonra tesisatın için bastığımız basınçlı su sayesinde giderin içerisini temizleyerek böyle bir tıkanıklığın tekrar neden olmamasını sağlarız. Hiçbir atığın içeride kalmadığından emin olmak için kameralı cihazı tekrar tesisat göndererek monitör yardımıyla atık kalmadığından emin oluruz. Lavabo gideri açma işleminde 10 yıldır süre gelen başarımız ve tecrübemizden yararlanmak için bizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçmenizde fayda var.

Hasköy lavabo tıkanıklığı açma işleminde tıkanıklığı garantili açan firmayız. Açmış olduğumuz tıkanıklık tekrar aynı yerden bir tıkanıklık verirse 1 yıl boyunca ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Lavabo açan tesisatçı hizmetimizden yararlanmak için 0551 231 83 55 numaralı telefonumuzdan da bizlere ulaşabilirsiniz. Kameralı tesisatçı olarak kırmadan lavabo açma hizmeti vermekteyiz.

Bir cevap yazın