habipler lavabo tıkanıklığı açma

Habipler lavabo tıkanıklığı açma firmamız lavabo kanallarında biriken atıkları tıkalı lavabo açma ve robotla lavabo açma hizmeti ile açan firmadır. Lavabo tıkanması açma ekiplerimiz birkaç gündür açılmayan veya hiç açılmayan lavabo giderleri için kademeli ve hasarsız teknikler uygulamaktadırlar. Bulaşık yıkama sırasında lavabodaki suların hızlıca yükselmesi ve lavabodaki suyun hiç gitmemesi gibi durumlarda tıkanan kanal içlerine yönelik robotumuzdaki özel sistemi kullanmaktayız.

Habipler Cihazla Tıkalı Lavabo Açma

Sultangazi Habipler lavabo tıkanıklığı açma lavabo tıkandı nasıl açılır ve temizlenebilir sorusu için betonu matkapla delmeden veya lavabo giderini çatlatmadan temizleme formülü bizde bulunmaktadır. Gider uzunluğu ve borunun çapı , içerisindeki madde birikintisi ne olursa olsun kamera ile bakarız. Eğer atık su ile dolu ise kıvrımlı yay eklemesi yaparız. Cihaz bu yaya verdiği titreşim dalgaları ile çok geçmeden uzunluğu ve en ilerideki yay boyunca açılıp , kapanma hareketleri yaparak lavabodaki atıkları dokunarak temizleme metodunu kullanmaktayız. Lavabodaki su taşkını çok geçmeden ana tıkanmaya neden olan maddelerin hareket etmesi ile kanalizasyona geçecektir. Cihazın bahsettiğimiz yayı takabilmek için duvar ile bağlantılı olan sökülüp , tekrar takılabilme özelliği olan o gider hattını çıkarmak yeterlidir. Titreşim dalgaları plastik malzemeye ve betona zarar vermeden sonuç almamızı sağlamaktadır. Sirke ve karbonat ile açılmayan lavabolar için güçlü ve hemen etkili çözümler öneriler arıyorsanız bizi arayınız.

Habipler lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde uzman tesisatçılardan yardım isteyiniz. Uzman firmalar lavabo tıkanıklığı açma makinesi yardımıyla tıkanıklığı kısa sürede açmaktadırlar. Makineye uygun uç takılarak tıkanmaya sebep olan yağ ve atıklar parçalanır. Tıkanıklığın tekrarlanmaması için yüksek basınçlı makine ile pimaşlar yıkanır. Bununla birlikte robotlu makineler ile tıkalı lavabolar kolayca açılmaktadır.

Bir cevap yazın