fulya lavabo tıkanıklığı açma

Fulya lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kameralı robot cihazlarla tıkanıklık olan atık bölgesini makineli lavabo açma cihazıyla kırmadan açmaktayız. Lavabo tıkanması açma lavabo tıkalı borusunu onaran firmadır. Lavabodan su geliyor, taşıyor ise suyun gider içinden geri tepmesi problemi var demektir. Mutfak, banyo, tuvalet giderinde gider açma makinesi olan kanal içine takılan kamerayla ve makineli açıcı yay ile ortalama 30 dakika içinde giderin içini temizlenebilir duruma getirebiliriz.

Fulya Lavabo Açan Tesisatçılar

Şişli Fulya lavabo tıkanıklığı açma makineli kırmadan tıkalı lavabo açma servisidir. Lavabodan su geri geldiği anda gider suyunu farklı tuvalet gibi alanlara dökebilir, ortak kullanım alanı olduğu için üst kat komşunuzu durum hakkında uyarabilirsiniz. Lavabodan geri tepen suyu açmak, gideri temizleme işlemlerini yapmak için lavabo tamirat işi çıkarmadan kanal içine tezgahın altından takılacak olan kamera ile neyin tıkanma oluşturduğunu görürüz. Bazen lavabo pimaşı, kanalını en iyi temizleyen makine ilaçlı çözüm değil basınçlı sudur ve buna ilave atıkları tam olarak kavrayacak olan robot makinedeki açıcı yay ile gideri temiz duruma getiririz. Her ikisi de bilinçli şekilde düzenlenir. Örneğin, basınçlı suyun tazyik miktarını ayarlayabilir, giderin çapına uygun ve atık türüne yönelik en iyi kavrayacak türde yayı takıp, orantılı güç uygulayan makinemizi çalıştırarak yavaş bir hızda lavabo pimaşını kırmadan tıkanma açma işlemleri yapabiliriz.

Fulya lavabo tıkanıklığı açma lavabo gider açma da robot kullanan firmadır. İlaç olmadan tuvalet açma gibi işlemler tarafımızca sunulmaktadır. Lavabo su gideri tıkanmalarına kesin çözüm mü arıyorsunuz? Apartmanın logarı, yağmur su gideri, bahçe, banyo, bodrum gideri sürekli tıkanıyor sorunu mu hanenizde var. Güçlü ve kameralı kanal açan makineler ile sorunlarınıza komple çözümler sunabiliriz. Lavabo giderlerindeki sorunu çözüme kavuşturmak için 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız her işlem 1 yıl boyunca garanti altındadır. Onarımı yapılan yer tekrar bir arıza yaparsa ücretsiz olarak servis vermekteyiz.

Bir cevap yazın