Esenler Namık Kemal Lavabo Tıkanıklığı Açma

Esenler Namık Kemal lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı cihazlarla kırmadan tıkalı lavabo açıcı hizmetimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Esenler semtine servisimiz bulunmaktadır.

Namık Kemal Robotla Lavabo Açıcı

Esenler Namık Kemal lavabo tıkanıklığı açma lavabo pimaşı lağımını kırmadan açma yapmaktadır. Lavaboyu çöp niyeti ile düşünerek pek çok irili ufaklı nesnelerin pimaşa atılmasına izin veriyor musunuz? Ürün ambalajları, temizlenen bulaşıklar, sakal, saç artıkları zamanla kanalı oldukça doldurabilir. Tüm bunları hayali olarak elbette düşünmemek gerekir. Bazı binalarda lavabo pimaşında çökme daralma oluşabilir ve kameralı lavabo tıkanıklığı açma sistemi ile lavabo tıkanıklığı açan firma ekibimiz kısa bir görüntü araştırması ile sorunu belirler. Esenler Namık Kemal lavabo tıkanıklığı açma lağım borusu tıkanan lavabo için kırmadan çözümler sunar. Pimaştaki iç yapıyı bozmadan atık delebilecek helezon yay sistemi vardır. Normal basit yay olsa pimaştaki çatal ve dirsek kısımlarına takılır daha ileriye gidemezdi. Üretici firma 30 metreye kadar çok rahatlıkla bu yayın ilerlemesini sağlayıcı mekanizma üretmiştir. Biz de elde edilen kamera görüntüleri ile kanaldaki tüm kirlenmiş noktalara yaya takılacak açıcı tel ve bazı aparatlar ile kanalizasyona veya spiral tel gibi uzuvlar ile sabitleyip geri alma işlemleri de yapmaktayız. Lavabo tıkanmasını hemen açan yöntem beton bloklara ve gider kısımlara zararı dokunmayan robot sistemlerdir. Ölçülü ve zarar oluşturmadan lavabodaki atıkları sünger ile temizler gibi ayrıştırması ve logara ulaştırıcı şekilde hareket ettirmesi ile sayısız sorunları aşmaktayız.

Esenler Namık Kemal lavabo tıkanıklığı açma logarı tıkanan lavabo giderini kırmadan açma işlemi yapabilir. Mutfak lavabom devamlı tıkalı kalıyor sorunlarında mutlaka uzman firmamızı aramanızı önermektedir. İlk defa lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı arıyorum, önerilen İstanbul firmaları şeklinde arayışlarınız için 1998’den beri bu sektördeyiz ve çalışmalarımıza garanti vermekte olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Bir cevap yazın