Erenköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Erenköy lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak lavabo giderlerinin içerisine atılan yabancı atıklar yüzünden tıkanma olan boruların kameralı robot cihazlarla kırmadan tıkalı lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Tesisat konusunda herkesin en çok sıkıntı yaşadığı konu lavabo tıkanıklığıdır. Alanında uzman ve gelişmiş teknolojik cihazları kullanan tesisat ekibinden yardım alındığında bütün tıkanıklıklar herhangi bir hasar ve sıkıntı yaşanmadan kesin çözüme kavuşturulur. Lavabo tıkanması açma işleminde kullanılan robot cihazlar hem tesisat ekibinin hemde ev sahibinin işini kolaylaştıracaktır. Lavabolardaki kullanılmış suyun giderlere oradan da kanalizasyona aktarılması ilk aşamada lavabo altına döşenen borularla başlar. Bu borularda saç , kıl sabun-şampuan kalıntıları ve yağlanmalardan kaynaklanan, mutfakta ise sebze-meyve artıkları , bulaşıklarda ki yemek artıkları ve donmuş yağların lavaboya atılmasından dolayı meydana gelmektedir.

Erenköy Lavabo Açma Fiyatları

Kadıköy Erenköy lavabo tıkanıklığı açma farkında olmadan yaptığımız bazı yanlış hareketler zamanla bize daha büyük sorunlar sıkıntılar çıkarmaktadır. Lavabonun suyunun yavaş gittiği fark edildiği an basınçlı su ile borular yıkansa ve lavabonun içine yabancı maddelerin kaçmamasına dikkat edilse lavabolar tıkanmadan daha uzun süre kullanılabilir. Kullanılan teknik ve yöntemlerde teknoloji cihazların kullanılması da lavabo tıkanıklığı açılması ve sonrasında daha rahat ve uzun süre kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bu cihazlardan kameralı görüntü alma makinesi ile tıkanıklığın yeri ve sebebi çok kolay olarak bulunmakta, tıkanıklık tespit edildikten sonra kameralı tesisatçı ekipler tarafından daha doğru adımlar atarak, zemine ve borulara zarar vermeden kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemi pratik bir şekilde çözülmektedir.

Erenköy lavabo tıkanıklığı açma sırasında doğru teknik kullanılmadığı takdirde borularda kırıklık meydana gelebilir. Bu kırılma veya çatlamalar zamanla su sızıntılarına sebep olabilir. Lavabo açma işleminde geç kalmamak da bir hayli önemlidir. Çünkü her geç kalınan zaman diliminde tıkanıklığın olduğu bölgede daha fazla pislik birikmekte bu da zor da olsa akan suyun hiç akacak yol bulmamasına sebep olur. Bu durumun, zamanla bölgede biriken suyun lavabodan ve zorladığı borudan taşmasına ve evi suyun basmasına kadar ilerlediği görülmektedir.

Bir cevap yazın