Büyükçekmece Muratbey Lavabo Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Muratbey lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kameralı cihazlarla kırmadan dökmeden tıkalı lavabo açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Büyükçekmece semtine hizmet vermekteyiz.

Muratbey Robotla Lavabo Açma

Büyükçekmece Muratbey lavabo tıkanıklığı açma İstanbul lavabo tıkanıklığı açan lağımcı usta ekibimiz ile görevdedir. Lavabodan gelen kötü kokuları kırma dökme olmadan engellemek için kanalın içerisine özel bir kamera alıcısı yerleştirerek sorunları araştırabiliriz. Lavabodaki kötü kokunun sebebi sifon arızası, lavabo gider çatlaması ve buna benzer tesisat sıkıntıları olabilir. Bilinçli olarak ekiplerimiz araştırıp doğru teknikler ile hemen çözüm geliştireceklerdir. Büyükçekmece Muratbey lavabo tıkanıklığı açma lavabo pimaş eğimi kontrolünü kırmadan kameralı lavabo tıkanıklığı açma cihazı ile yapabilir. Bazen lavabo gider döşeme hatası olduğu zaman atıklar geri gelmeye başlar. Bazen rögar hep tıkalı durumu varsa yeni tesisat kullanımlarından dolayı kanala gidişler engellenir. Her iki bölgede bizim için kameralı incelemeye tabi tutulabilir. Ardından atık durumuna göre 1 saat civarında daha az veya fazla kanalın içine robot cihazdaki temizleyici yayı göndeririz. Kanalın içindeki sayısız nesneler itinalı olarak bu yaya teması sonrasında çözünmeye başlar. Yağlanan lavabo giderini kırmadan temizleme, lavabodaki saç, sakal, yemek artığı, yabancı cismi temizleme alanında 20 tane aparat robot sisteme takılabilir. Ayrıca lavaboya düşen, sıkışan yabancı cisimleri yine pimaş sistem içinden 30 metreye kadar kesme, geri çekme gibi işlemleri de yapabileceğimizi biliyor musunuz?

Büyükçekmece Muratbey lavabo tıkanıklığı açma robot ile mutfak lavabo tıkanıklığı açan firma ekibimiz tuvalet, logar, fosseptik gideri, banyo gideri içinde kırmadan destekler vermektedir. İstanbul’da kaliteli lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı arayışlarınız için firmamızca verilen garanti süreleri ile kesinlikle paranızın boşa gitmeyeceğini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın