ataköy tıkalı lavabo açma

Ataköy tıkalı lavabo açma firması olarak son teknoloji makineli cihazlarla ev ve iş yerindeki lavabolara zarar vermeden tıkanan lavaboyu lavabo açma robotları ile açmaktayız.  Tıkanan lavabolarda biriken yemek atıkları, tortu ve diğer pislikler etrafa kötü kokular yayılmasına sebep olmaktadır. Kameralı lavabo açma ihtiyacı olmadan önce alınması gereken bazı tedbirler vardır. Bunlar; bulaşıklar yemek atıklarından arındırılırken lavabo giderine kaçırılmaması, yemek yağlarının lavaboya dökülmemesi, herhangi bir cismin giderlere kaçırılmaması, inşaat halinde iken boruların doğru ve kırılmadan döşenmesi, içinde harç kalmamasıdır. Tıkanma ve zamanla oluşan kötü koku ve mikroplardan korunmak için beş yıl ve üzerinde kullanılan lavaboların basınçlı su jetleriyle belli aralıklarla yıkanması gerekir. Suyu tazyikle boruya gönderen su jetleri lavabo borularını temizleyip kalıntılardan arındırdığı için tıkanıklık olması engellenmektedir.

Ataköy Lavabo Açma Firması

Bakırköy Ataköy tıkalı lavabo açma hatasız lavabo gider temizliği yapan firmadır. Lavabo fayansını kırmadan lavabo açan firma ekibimiz sorunları tek tek bulmaktadır. Garantili lavabo tıkanma sorununu bulmak için kanal içlerine bakılması gerekir. Bundan 10-15 yıl önceki teknikleri kullanıyor olsaydık, kanala ulaşmak için tadilat yapmamız gerekirdi. Fakat bizler bunun yerine kamera takılan gider kanallarından görüntüyü ekrana alarak, sorunların görüntülenmesi ve ardından problemli bölgelere robot cihazın yönlendirilmesini tercih ediyoruz. Hekimbaşı lavabo açma lavabo tıkanıklıklarını açan makineler kullanılır. Makineler ile kameralı lavabo açma nasıl yapılır? Kamera adı üzerinde gözlem amaçlı olup uzun kablolara bağlıdır. Kamerayı kabloya yerleştirir ve kanal içinde ittiririz. İlk dirsekte takılacak bir yapısı yoktur. Lavabo tıkanması açma özelliği de budur. Kanaldan istediğimiz uzunluktaki alanlara ulaşırız. Problemler bazen çok uzakta yer alabilir. Gözlemin ardından yağlanmış, tıkanmış lavaboları en iyi açan lavabo açan firmalar robot cihaz kenara çeker ve içinden çekilecek çelik halatı gideri takarak ucuna da atığı kavrayacak aparat takar. Atık türüne göre değişiklik yapabiliriz ve kanal içinden tamamen kavrayacak düzeyde sistemdeki tüm birikinti halindeki nesneleri kısa sürede temizleyerek profesyonelde sonuç alırız.

Ataköy tıkalı lavabo açma lavabo tıkanmasını önleyen servistir. Lavabo altındaki delikten su sızıyor, altı koku gibi sayısız tesisat sorunları için kameralı lavabo açma, lavabo açıcı makine ile hasarları, tıkanma bölgelerini hemen bulabiliriz. Her hasarlı boruyu değil, hangisi değiştirilmesi gerekiyorsa onu yapalım. Bu işlemler sızdırma, çatlama gibi durumlarda yapılır. Ataköy lavabo tıkanıklığı açma işlemleri için bizlerle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın