alibeyköy makineli tıkanıklık açma

Alibeyköy makineli tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji kameralı cihazlarla tuvalet açma , pimaş açma ve lavabo açma işlemlerini yapmaktayız. Alibeyköy tıkanıklık açma eski yöntem kullanan kameralı tesisatçı firmaları genellikle tıkanıklığın yerini bulmak için hemen hemen her yeri kırar ve tıkanıklığı öyle bulurlar. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte tıkanıklık açma işlemlerinde makineli cihazları kullanmak her zaman ilk tercihimizdir. Bu cihazları kullanmamızdaki en büyük etken hem evlerde ve iş yerlerinde hiçbir kırma dökme işlemine neden olmuyor hemde tıkanıklığı bulmak daha hızlı ve pratik bir yol alıyor. Bütün tıkanma açma cihazlarını bünyemizde bulundurmaktayız ve kullandığımız tüm teknikler günceldir.

Alibeyköy Robotla Gider Açma

Eyüp Alibeyköy makineli tıkanıklık açma tuvalet tıkanıklığı açıcı cihazlar kullanır. Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Robotla tuvalet açma çalışmalarında fayansı, gideri kırmak yerine nasıl sifonu çekiyorsanız ve su gider hattını dolaşıp kanalizasyona akıyorsa o yolu kullanıyoruz. O hat içinde genelde klozet, alaturka tuvalet taşına yakın olan yerde bazı yabancı cisimler ve atıklar birikebilir. Fakat 10’larca metre bile olsa derine gidebilecek kamera ve açıcı çelik yay sistemleri kullanırız. Çok vakit almadan klozet tıkanıklığı açma makinesinin çelik yayını gidere yerleştiririz. Kırmadan, dökmeden uç kısmına atığı tam kavrayarak türde yay takarız. Yay atıklara nüfuz eder. Dokunur, yerinden ayrılmasını sağlar. Gider içinde pimaş açma işlemi bu atıkları sürüklemesi ile devam eder ve kameralar ile güzel bir şekilde kanalizasyona aktığına emin oluruz.

Alibeyköy makineli tıkanıklık açma garantili bir şekilde hizmet veren firmadır. Firmamız her türlü tıkanıklık açma , tuvalet açma , lavabo açma ve su kaçağı tespiti hizmetlerinin hepsinde 1 yıl garanti vermektedir. Bu garanti kapsamında ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Çünkü tek işimiz en yüksek kalite hizmet ve sizleri mağdur etmemektir.

Bir cevap yazın