100. yıl lavabo tıkanıklığı açma

100. Yıl lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kameralı görüntüleme cihazları ile lavabo tıkanmalarını kırma dökme yapmadan açmaktayız. Lavabo açma lavabo su gideri tıkanmasını makineyle açan servistir. Lavabo giderini tıkayan sebepler arasında yağlanma, kireçlenme ve çeşitli atık nesneler mevcuttur. Bu nesneler bir noktadan sonra suyun geçiş hızını düşürür ve lavaboda geri tepme oluşturur fakat lavaboyu gider açma makinesi ile temizlemek, tadilat işi çıkarmadan uygun fiyatlar ile bunu sunmak mümkündür. Tecrübesiz usta masrafından kaçınarak sektörde önde gelen firmalardan yardım alabilirsiniz.

100. Yıl Lavabo Gideri Açma Firmaları

Bağcılar 100. Yıl lavabo tıkanıklığı açma lavabo pimaş açıcı robot kullanan tesisatçıdır. Tıkanmış lavaboyu açmak için her gün bizi arayabilirsiniz. Lavabo için uygun lavabo açıcı ilaç dökme gibi çalışmalar yapmayız. Kanalın içerisine takılacak ve ilerletilmesi yapılacak olan kamera ile lavabo giderinden dikkatli bir şekilde kamera görüntüleri elde ederiz. Lavaboyu temizleyen, açan makine iki tanedir. Fayansı, duvarı kırmadan lavabo su giderini açmak için kanala robot makinemizle bütünleşik ve eklenebilir çelik halata sahip gider içine takılan helezon yay ve onun ucuna da açıcı aparat takarak atıkların bulunduğu bölgeye göndeririz. Atık kümesini pimaş ortasından başlayarak uzaklaştırabilecek ve kenarlara herhangi bir zararı olmayan bu makinedeki yaya, cihaz titreşim uygular ve gerek görülür basınçlı su makineleri ile lavabo su giderinde temizlik işlemlerinin yapılması sonucunda da tertemiz sistemlere kavuşabilirsiniz.

100. Yıl lavabo tıkanıklığı açma masrafı ekonomik olan lavabo gideri açma firmasıdır. Makine olmadan lavabo açma işlemleri son derece risklidir. Yay takıldığı zaman ve kamerayla görüntü alınamaması sonucunda ne kadarı temizlendiği bilinemez. Fakat biz yaptığımız işi teyit edebilecek donanıma sahibiz. Yapmış olduğumuz her işlem 1 yıl garantilidir. Tıkanıklık açma işlemlerinin hepsinde bu garantiyi vermekteyiz.

Bir cevap yazın